Abimar jest regionalną firmą konsultingowo-szkoleniową, zapewniającą kompleksowe rozwiązania w zakresie ochrony danych osobowych w organizacjach sektora prywatnego i publicznego. Nasze działania ukierunkowane są na wszystkie obszary związane z zapewnieniem prawidłowego funkcjonowania systemu ochrony danych w danej organizacji. Stawiamy na optymalne i praktyczne rozwiązania, które mogą być z powodzeniem stosowane w każdej organizacji. Nasze działania prowadzą do budowania trwałych relacji z naszymi Klientami, które cechuje uczciwość, partnerstwo, zaufanie i zasady. Nasz zespół, to specjaliści i praktycy z wieloletnim doświadczeniem w branży, posiadający dużą i ugruntowaną wiedzę w obszarze bezpieczeństwa i ochrony danych osobowych. 

Nasz cel

Naszym celem jest zwiększenie poziomu bezpieczeństwa i ochrony danych osobowych przetwarzanych w danej organizacji zgodnie z ogólnym rozporządzeniem PE i Rady (UE) o ochronie danych osobowych (RODO) oraz krajową ustawą o ochronie danych osobowych. Dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz podpowiadamy jak optymalnie i praktycznie wdrożyć wszelkie wymogi prawne w zakresu ochrony danych osobowych.

Swoją działalność kierujemy przede wszystkim do podmiotów, które poszukują dla swojej organizacji profesjonalnego zewnętrznego Inspektora Ochrony Danych, a także chcą uzyskać formalną zgodność przetwarzanych przez siebie danych osobowych z obowiązującymi przepisami prawa. 

Poznaj nasze usługi