Tel.: (+48) 696 655 124

Często zadawane pytania

Poniżej publikujemy odpowiedzi na często zadawane nam pytania. Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z naszym Regulaminem świadczenia usług.

Na początku zapraszamy Cię do rozmowy z nami – telefonicznie lub mailowo, a następnie wypełnienia naszego formularza kontaktowego, dzięki któremu dowiemy się jakie są Twoje oczekiwania i potrzeby. Napisz lub powiedz nam na czym Ci zależy i co chcesz osiągnąć dzięki współpracy z nami. Po wypełnieniu formularza i wysłaniu go – skontaktujemy się z Tobą, potwierdzamy zlecenie, ustalamy termin realizacji, rozpoczynamy pracę nad zleceniem lub podpisujemy stosowną umowę.

Tak. Wystawiamy faktury VAT z terminem płatności wynoszącym 14 dni kalendarzowych.

Jesteśmy regionalną firmą konsultingowo-szkoleniową, która świadczy swoje usługi w obszarze południowej części Polski, głównie w województwach: śląskim, małopolskim, opolskim, dolnośląskim i świętokrzyskim. W wyjątkowych przypadkach (organizacje z oddziałami usytuowanymi w całej Polsce) nasza działalność wykracz poza wskazany powyżej obszar.

Podane ceny są cenami netto i nie zawierają podatku VAT, który wynosi 23%. Podatek VAT zostanie przez nas doliczony, przy realizacji zamówienia i wystawieniu faktury VAT.

Tak. Kiedy dochodzi do szerszej i długotrwałej współpracy proponujemy naszym Klientom atrakcyjne rabaty. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Jeżeli chcesz się dowiedzieć na jaką zniżkę/rabat możesz liczyć napisz lub zadzwoń do nas – na pewno się dogadamy!

Tak. Na życzenie Klienta przedkładamy dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje zawodowe naszych specjalistów. Wszyscy nasi specjaliści są dyplomowanymi inspektorami ochrony danych (posiadają dyplom ukończenia wyższej uczelni oraz studiów podyplomowych w zakresie bezpieczeństwa i ochrony danych osobowych), a także są audytorami wewnętrznymi PN – EN ISO 9001 : 2015 – 10 (QMS) oraz PN – EN IOS/IEC 27001 : 2017 – 6 (ISMS).

Na cenę danej usługi wpływa wiele czynników. Są to między innymi: wielkość danej organizacji (oddziały lub jednostki podległe), ilość zatrudnionych pracowników w organizacji, ilość zachodzących w organizacji procesów przetwarzania danych, obciążenie pracą specjalisty, liczba godzin przepracowanych na rzecz danej organizacji (w tygodniu lub miesiącu) i koszty podróży (dojazdów do Klienta). 

Skontaktuj się z nami. Możesz zadzwonić lub napisać do nas wykorzystując na przykład nasz formularz kontaktowy. Postaramy się wszystko Ci wyjaśnić i odpowiedzieć na Twoje pytania. Zapraszany do kontaktu! 

Co o nas mówią

Zapoznaj się z opiniami i uwagami naszych Klientów.

error: Treść jest chroniona!!
pl_PLPolski