Marcin Gawłowski

Firmę trzeba wyróżnić za jakość świadczonych usług. W moim przypadku, wybór firmy został zdeterminowany przez zaproponowane ceny usług. Warto poznać ofertę tej firmy, bo można dużo zaoszczędzić, naliczane opłaty są naprawdę rozsądne. Firma wykazuje duże zaangażowanie w realizacje podjętych działań. Widać, że zależy jej na komforcie Klienta, dlatego usługa świadczona jest z maksymalnym poświęceniem.

Marcin Gawłowski

Tomasz Michalik

Realizacja usługi przebiegła planowo i zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Firma bardzo solidna i profesjonalna, godna polecenia. Najbardziej jestem zadowolony ze sposobu komunikowania się z firmą Abimar, zawsze kiedy dzwoniłem otrzymywałem fachowe i wyczerpujące informacje. Współpraca z tą firmą, to sama przyjemność. Bardzo polecam.

Tomasz Michalik

Wiesław Molęda

Mam przyjemność zarekomendować firmę konsultingowo-szkoleniową Abimar z siedzibą w Zawierciu ul. Henryka Sienkiewicza 56, specjalizującą się w zakresie ochrony danych osobowych. Współpracę z firmą nawiązaliśmy w roku 2017 i trwa ona do dzisiaj, ponieważ jest bardzo pozytywna. W ramach zawartej umowy firma Abimar podjęła się: dokonania oceny skutków dla ochrony danych w naszej organizacji, przeprowadza analizę ryzyka przetwarzanych przez nas danych osobowych, sporządza niezbędną dokumentacje z zakresu ochrony danych osobowych oraz sukcesywnie przeprowadza szkolenia naszego personelu. Wykonawcę trzeba wyróżnić za jakość usług. Należy pochwalić starania firmy, by oferowane przez nią usługi miały jak najlepszą markę.

Wiesław Molęda